Otvoriť menu
DYNTAR Sauna & wellness

Relaxačné infračervené lehátka Diva a Kleopatra

Objavte najelegantnejšiu formu termoterapia. Nechajte sa unášať na vlne uvoľnenia tohto špičkového produktu zhotoveného z jedného kusu mramoru. Infračervená energia (ovládaná termostatom; max. 41,5 ° C) vychádza z opracovaného ergonomicky tvarovaného mramoru (na výber čierny, biely mramor a béžový limestone). Typ Diva je zhotovený z kombinácie laminátu v exkluzívnom metalickom laku a ručne opracovaného ergonomicky tvarovaného mramoru. Jednoduchým stlačením ovládača si nastavíte tiež ideálnu polohu - sklon lehátka. Stupeň krytia IP54 / IP65 umožňuje použitie v interiéri (vrátane vlhkých priestorov napr. Pri bazéne) i exteriéru.

Taliansky dizajn a tradícia v remeselnom spracovani.

Fabio Alemanno najnovšie definuje pojem "funkčný nábytok", čo vytvára mramorové lôžko, ktoré prináša neprekonateľný komfort a vynikajúcu terapeutickú hodnotu. Prvýkrát je potvrdená lekárskou kombináciou a liečivou silou infračerveného tepla ponuknutá novou dimenziou pohody a luxusu.

Ohromujúce vykurované mramorové lehátka stierajú hranice medzi Spa Dizajnom a domácim dizajnom. Tieto lehátka sú ozdobou každej miestnosti, či už je to v luxusných kúpeľoch alebo v súkromý Vášho bývania.

Privátne relaxácie. Predstavte si sviečkami intímne osvetlený priestor, vôňu prírodných vonných esencií, ticho hrajúcú relaxačnú hudbu a to všetko spojené s prenikaním infračervených lúčov do Vašej pokožky, upokojujúce svalstvo a kĺby. Znie to ako sen? Zakúpením nášho špičkového produktu ľahko realizovateľné!

Firemné relaxácie. Pre firmu je veľmi dôležité si uchovať to najcennejšie - svojich zamestnancov. Rovnako tak je dôležité mať zamestnancov vo firme oddanných a loajálných, ktorý aj v ťažších časoch zvládajú stresové situácie. Trvalý stres dramaticky znižuje produktivitu. V záujme každého zamestnávateľa je dopriať svojim zamestnancom pár minút denne v našom infračervenom lehátku. Upokojiť boľavé napnuté svalstvo, zrelaxovať a odreagovať sa, obnoviť harmóniu tela i duše. A verte, že zamestnanci toto ocenia!

Hmotnosť 235 kg (Diva 190kg), rozmer d.1930 x š.680 x v.835mm, príkon 800W. Súčasťou dodávky je kábel (dĺžka 1,8m) s vidlicou do zásuvky 220V.

Záruka 30 rokov na vykurovací systém, 5 rokov na termostat, 5 rokov na motorovú jednotku.

ZDRAVIE A KRÁSA

Od začiatku času, jeden každý organizmus na Zemi závisel na teplu slnečného žiarenia. Naše inovatívne infračervené lehátka poskytujú rovnako žiarivé, regeneračné teplo bez škodlivých svetelných vĺn Slnka.

Ako to funguje:

Infračervená terapia zvyšuje vašu pohodu podľa:

  • Podporuje hlbokú relaxáciu a zníženie stresu.
  • Zlepšuje detoxikačné potenie produkované infračerveným teplom, ktoré obsahuje približne 20% toxických látok v porovnaní s 3% potu produkovaným cvičením alebo inými zdrojmi teplelných terapiou.
  • Zabezpečuje podporu-It imunitného systému - stimuluje tvorbu krviniek, ktoré pomáhajú telu bojovať proti vírusom a infekciám.
  • Zrýchľuje zotavenie zo zranenia - infračervené teplo pomáha v tele uvoľňovať enzýmy, ktoré zvyšujú vylučovanie poškodených tkanív.
  • Zmierňuje bolest kĺbov a stuhnutosť - infračervené teplo preniká hlboko do svalového a kostrového systému a nastáva rýchla úľava od bolesti kĺbov.
  • Zlepšuje krvný obeh a pomáha znižovať krvný tlak.
  • Pomáha pri regulácii hmotnosti / Vedenie-it mierne urýchľuje spaľovanie kalórií.
  • Omladzováním svojej kože infračerveným žiarením pomáha stimulovať produkciu kolagénu a regeneráciu pokožky, dochádza k zlepšeniu pleti, jej textúry a pružnosti.


Sauna od spoločnosti Dyntar spol. s.r.o.

12 dôvodov Dyntar spol. s.r.o.
pre tých, čo vyžadujú profesionálny prístup,
originalitu riešenia, vysokú kvalitu prevedenia.

Originálne riešenie vašej sauny alebo infrasauny

Maximálny komfort pre Vás v priebehu celej realizácie

25 rokov skúsenosti s výrobou saun

Precízna výroba saun vo vlastnom výrobnom závode

Garancia najmodernejších technologií

Záruka nevšedného a moderného dizajnu

Výroba saun len z exkluzívnych materiálov

Individuálny prístup k návrhu, výrobe a montáži Vašej sauny

7 rokov záruky na sauny, infrasauny wellness vybavenie

Na vybrané súčasti sauny doživotná záruka

Zadarmo doprava a montáž sauny

Expresne zaručný aj pozaručný servisPopýtajte si infračervené lehátko online a získajte zľavu 5%

Vyplnenim dopytového formulára získate pri prípadnej objednávke našich produktov dodatočnú zľavu 5% na kompletnú dodávku. Naši špecialisti Vás budú obratom kontaktovať, aby vám pomoholi s výberom .


Koľko je 7+7