Otvoriť menu
DYNTAR Sauna & wellness

Infrasky

Infrasky je produkt novej generácie. Infrasky je vaša slnečná obloha. Na rozdiel od dnes už známych a používaných infrakabín (infrasáun) tento výrobok dokazuje, že drevená kabína nie je potreba. Infrakabína tiež nenahradí klasickú saunu, ako je často (účelne niektorými výrobcami či dovozcami) mylne uvádzalo. Infrakabínu vo svojej klasickej drevenej alebo presklené podobe naviac napr. Kombinovanú s klasickou saunou nemusíme zavrhovať. Infrasky je veľmi zaujímavá vďaka svojmu umiestneniu, ale aj atraktívnou variantou prehriatia infračervenými lúčmi. Infrasky je vhodné ako pre súkromné, tak aj komerčné využitie napr. Vo wellness centrách. Jedná sa o profesionálne zariadenie vyrábané výhradne v Nemecku a využívajúce najmodernejšie poznatky z odboru.

Čím vám Infrasky prospeje?

  • zvyšuje prekrvenie pokožky,
  • zlepšuje odbúravanie škodlivých látok v organizme,
  • posilňuje krvný obeh a tvorbu krvi,
  • zvyšuje celkovú obranyschopnosť organizmu,
  • zlepšuje funkciu nervového systému.

Kde sa dá Infrasky využiť?

Infrasky nájde svoje uplatnenie v hoteloch a penziónoch, vo wellness a fitness centrách a rovnako tak aj v športových strediskách. Celkom iste si ho užijú aj návštevníci krytých bazénov a aquaparkov, ale je možné ho využiť aj na súkromné ​​účely najmä v rodinných domoch.

Pre koho sú Infrasky vhodné?

Infrasky je skvelým riešením pre všetkých, ktorí túžia sa v chladných dňoch aspoň na chvíľu dobre prehriať. Tiež napr. Pred športovými aktivitami, masážami, ošetrením pleti a pod.

Aké má Infrasky výhody?

Oproti bežným infrakabinám je nespornou výhodou Infrasky jeho umiestnenia na strope miestnosti. Nemusíte kupovať samostatnú drevenú kabínu (v prípade, že neuvažujete aj o obstaranie klasickej sauny kombinované s infratechnológiou). Navyše práve ona vzdialenosť (obvykle 140 cm) od zdroja žiarenia dáva pocit slobody a pohody oproti určité stiesnenosti klasickej infrakabíny.Sauna od spoločnosti Dyntar spol. s.r.o.

12 dôvodov Dyntar spol. s.r.o.
pre tých, čo vyžadujú profesionálny prístup,
originalitu riešenia, vysokú kvalitu prevedenia.

Originálne riešenie vašej sauny alebo infrasauny

Maximálny komfort pre Vás v priebehu celej realizácie

25 rokov skúsenosti s výrobou saun

Precízna výroba saun vo vlastnom výrobnom závode

Garancia najmodernejších technologií

Záruka nevšedného a moderného dizajnu

Výroba saun len z exkluzívnych materiálov

Individuálny prístup k návrhu, výrobe a montáži Vašej sauny

7 rokov záruky na sauny, infrasauny wellness vybavenie

Na vybrané súčasti sauny doživotná záruka

Zadarmo doprava a montáž sauny

Expresne zaručný aj pozaručný servisPopýtajte si Infrasky online a získajte zľavu 5%

Vyplnenim dopytového formulára získate pri prípadnej objednávke našich produktov dodatočnú zľavu 5% na kompletnú dodávku. Naši špecialisti Vás budú obratom kontaktovať, aby vám pomoholi s výberom .


Koľko je 3+2