Otvoriť menu
DYNTAR Sauna & wellness

Kariéra

Chcete pracovať v dynamickej a perspektívnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti wellness, založenej v roku 1991? Potom ste tu správne.

Radi medzi sebou privítame každého, kto ide do svojej práce naplno. Ak patríte medzi takých a radi by ste spolupracovali v administratíve alebo vo výrobe, na nič nečakajte. Tešíme sa na Vaše štruktúrované životopisy na adrese: karel@dyntar.cz.

AKTUÁLNE vypísané výberové konanie:

PRACOVNÍK OBCHODNÉHO ODDELENIA (pre pobočku v Brne)

Náplň práce:

  • akvizície a spracovanie obchodných ponúk
  • obchodná činnosť v oblasti Wellness
  • aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí

Požadujeme:

  • SŠ vzdelanie
  • veľmi dobré komunikačné schopnosti
  • znalosť AJ výhodou
  • VP sk B
  • samostatnosť, ctižiadosť, snaha sa učiť novým veciam

Ponúkame:

  • motivujúce platové ohodnotenie závislé iba na vašom výkone
  • zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • komplexné zaškolenie
  • Možnosť nezávisle podnikať
  • Podnikateľské know-how a renomé kvalitné značky
  • Časovú flexibilitu práce - ste pánmi svojho času
  • Možnosť sebarealizácie spočívajúce v zaujímavej práci s klientom

Ak máte záujem o pestrú prácu v atraktívnom odbore v rozvíjajúcej sa spoločnosti s rodinným zázemím a príjemným pracovným prostredím, pošlite svoj životopis na adresu:  karel@dyntar.cz.