Otvoriť menu
DYNTAR Sauna & wellness

Napísali o nás

Dobrý deň pán Dyntar,
začiatkom januára 2016 som sa zastavil po predchádzajúcom telefonickom objednaní na Vašej prevádzke v Prahe 9 - Proseku na prehliadku rohovej infrasauny typu Poplar family. Tu sa ma ochotne ujal pán Gajdoš, tento výrobok mi predviedol a zakreslil si žiadané rozmery, aby nenastali prípadné problémy s umiestnením. Výrobné rozmery som však nemenil a preto všetky formality prebehli v priebehu cca 20 minút.
Nechal som si pár dní na rozmyslenie a infrasaunu si následne objednal. Po zaplatení zálohy bola infrasauna zadaná do výroby a dňa 1.2.2016 inštalovaná pánom Haken a Geršlem. Hoci sa jedná zrejme o Váš najmenší typ infrasauny, obaja páni svedomito a precízne odviedli svoju prácu a po viac ako 6 tich hodinách inštalácie mi infrasaunu odovzdali a predviedli k mojej úplnej spokojnosti.
Týmto Vám všetkým veľmi ďakujem a prajem veľa úspechov v rozvoji Vašej firmy.
Brožek, Čelákovice

Dobrý deň, pani Morávková,
chcel by som Vám poďakovať za pomoc pri návrhu sauny a chlapcom za precíznú inštaláciu. Sauna predčila moje očakávania. Sme veľmi spokojný.
Platbu by ste mali mať na účte.
Prajem Vám veľa spokojných klientov a veľa šťastia a zdravia v osobnom živote.
S pozdravom,
Martin Vainer

Dobrý večer, pani Morávková,
ďakujem Vám i tímu Vašich kolegov za skvelý, v mojich očiach profesionálny prístup.
S priebehom celej "akcie" som spokojný.
Ešte raz ďakujem
zdravie
Petr Mindl

Dobrý deň pani Morávková,
chystám sa celý týždeň poslať správu. Saunu som mala možnosť už niekoľkokrát vyskúšať a som s ňou úplne spokojná. Aj páni z montáže pracovali veľmi rýchlo, čisto.
moc ďakujem
Ivana Goddefroy

Pekný deň pani Danišiková Filipková,
- Montáž sauny?
montáž sauny pod rukami zamestnancov, ktorý sa na nej podieľali, prebehla v úplnom poriadku. Je vidieť, že každý presne vie a pozná, čo má robiť, kde je jeho miesto, ako má odvedená práca vyzerať. Bez chyby. Sme spokojný. Všetko v poriadku.
- Kde sme si vyberali dodávateľa?
odpoveď pre Vás. Emil. (Bývalý manželov spolupracovník - kamarát z vojny :-)). Preto sa človek obracia na ľudí, ktorých pozná.
- A čo by sme si ešte mohli priať?
:-) Naopak nie Vy pre nás, ale my Vám prajeme, nech sa Vám darí a máte veľa ďalších a ďalších zákaziek :-)
Vychytilová

Dobrý deň pani Morávková,
ďakujem za saunu podarila sa a páči sa nám.
S pozdravom
Jindřich Chejn

Dobrý deň, pani Danišiková,
zasielam vyplnený dotazník.
Ako prebehla montáž Vašej sauny? Ste spokojný, je všetko v poriadku?
Maximálna spokojnosť, precízná prácá, krásny výsledok.
Keď ste si vyberali dodávateľa tovaru, ktoré predávame, čo pre vás bolo najdôležitejšie?
Že sme si mohli produkty pozrieť vo Vašom showroomu v Brne.
Prečo ste si vybrali našu firmu?
Výborné referencie a dobrý dojem z osobného rokovania - kvalifikovaný a ústretový prístup k zákazníkom.
Keby sme pre vás mohli urobiť ešte niečo naviac, než čo už dnes robíme, čo by ste si priali najviac?
Nič ma bohužiaľ nenapadá.
Vojtěch Kuba - Váš spokojný zákazník

Dobrý deň, pani Danišiková,
tu posielam dotazník.
Ako prebehla montáž Vašej sauny? Ste spokojná, je všetko v poriadku?
Všetko v poriadku, montáž prebehla rýchlo a bez problémov.
Keď ste si vyberali dodávateľa tovaru, ktoré predávame, čo pre vás bolo najdôležitejšie?
Kladné referencie, pomer kvalita / cena.
Prečo ste si vybrali našu firmu?
Kladné referencie, portfólio produktov, ktoré sa mi páčili.
Keby sme pre vás mohli urobiť ešte niečo naviac, než čo už dnes robíme, čo by ste si priali najviac?
Tu ma nič nenapadá :-)
Ďakujem a pekný zvyšok víkendu!
Jana Cyrnerová

Dobrý deň pani Filipková,
Všetko na čom sme sa dohovorili bolo splnené. "Montážnici" pracovali rýchlo a tiež boli schopný vyriešiť niektoré problémy, ktoré sa naskytli a to bez zbytočných rečí.
Vzhľad, cena a komunikácia so zástupcami Vašej firmy, všetko bolo ústretové a všetky otázky boli rýchlo zodpovedané k našej spokojnosti.
Ponuka je veľká a výrobcovia sa cenovo sa pohybujú v rovnakých reláciách / cca /. Dosť záležalo na osobnom i mailovom rokovaniu zástupcov firmy s nami. Prvé naše stretnutie bolo na výstavisku v Brne, ktoré rozhodlo.
Akad. sochár Luděk Pavézka

Dobrý deň pani Filipková,
- Montáž prebehla úplne v poriadku, páni boli veľmi šikovný a ochotný,
- Kvalita, dizajn, pomer cena / úžitková hodnota,
- Dokázali ste bravúrne zodpovedať na všetky moje otázky ohľadom všetkých druhov saun na trhu, vysvetliť rozdiely medzi nimi a všetko názorne ukázať v showroome, Vaše informácie boli vyčerpávajúce a po predchádzajúcom prieskume trhu u Vašej konkurencie som konečne dostal ucelený súbor informácií, zodpovedené všetké otázky a dozvedel som sa aj veľa nových informácií a súvislostí, o ktorých som doteraz nevedel,
- Nič ďalšieho ma nenapadá, všetko splnilo moje očakávania.
Prajem pekný deň, veľa úspechov v pracovnom i súkromnom živote a teším sa na skore stretnutie.
S pozdravom
Jan Klištinec

Dobrý deň pani Filipková,
montáž sauny prebehla tak ako bolo dohodnuté. Príchod okolo 9tej hodiny-odovzdanie okolo 15stej.Vaši montážnici vedia, čo robiť, bolo to vidieť. A robili pekne. všetko sedelo, pekne olištované. Nemám mič čo by som mohol chalanom vytknúť. Bol som veľmi spokojný.
Keď ste si vyberali dodávateľa tovaru, ktoré predávame, čo pre vás bolo najdôležitejšie?
Asi štyri roky som uvažoval o saune, zbieral informácie a múdra aké zvoliť drevo, žiariče a podobne. Samozrejme všetko nepodchytíte .Čo som nevedel Ja, pani Filipková poradila. Tým Vám pani Filipková ďakujem za Váš čas a Vaše rady.
Prečo ste si vybrali našu firmu?
Ako som už uviedol, dlhšiu dobu som stradal informácie. Stretli sme sa s pani Filipkovou niekoľkokrát na stavebnom veľtrhu, a aj tam som sa informoval o novinkách. Keď som dokončil stavbu domu, tak bola na rade sauna.
Keby sme pre vás mohli urobiť ešte niečo naviac, než čo už dnes robíme, čo by ste si priali najviac?
Ospravedlňujem sa, ale nič ma nenapadá. Ja som bol spokojný ako s ponukou, tak aj s termínom realizácie a s montážou sauny. Vel´mi firme ďakujem a kto uvažuje o infrasaune, môžem všetkým odporučiť firmu DYNTAR. Ďakujem a prajem veľa úspechov.
Pani Filipková, chcel by som Vám poďakovať za Váš čas, Vaše rady a ochotu pri výbere sauny. Slúži nám k plnej spokojnosti. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov.
Mutina Zdeněk, Břeclav

Dobrý deň pani Filipková,
montáž prebehla v poriadku, boli sme veľmi prekvapený a spokojný s profesionalitou vášho tímu ako po stránke odbornej tak aj po stránke ľudskej a komunikacie. Všetko nám bolo perfektne vysvetlené, termín a čas bol dodržaný . Kvalita práce a spracovanie je naozaj perfektné. Pokiaľ vo firme pracujú taký ľudia, je to naozaj radosť a výsledok práce je bezchybný.
Vyberali sme cez internet a po výbere 3 firiem sme ich osobne navštívili. Najdôležitejšie pre nás bolo kvalitne spracovanie sauny ako drevených komponentov tak i ohrievače a doplnkov. Ďalším našim ukazovateľom bola komunikácia s predávajúcim, teda priamo s vami a tá bola tiež na vysokej komunikatívnej a odbornej úrovni. Preto sme sa rozhodli pre vašu spoločnosť a tiež pre to, že ste na trhu už dlhšiu dobu a sú na vás veľmi dobré referencie.
Myslím, že v rámci dodávateľ a odberateľ je všetko v poriadku, máte kvalitný výrobok a výborný tím, vyvážené služby zodpovedajúce cene, nie je teda potrebné sa viac podhodnotiť.
Na záver vám chcem poďakovať za bezpochybnú komunikáciu, vašu ponuku a montáž a do Nového roka vám a vašej celej rodine prajem hlavne zdravie, spokojnosť a úspechy v Novom roku 2015.
Mgr.Kříčka M.

Dobrý deň pani Filipková,
S montážou sauny som veľmi spokojný. Montéri prišli v určenom čase, správali sa veľmi slušne a ich práca bola na vysokej profesionálnej úrovni.
Pre moje rozhodovanie bolo dôležité výrobky vidieť a mať možnosť si o nich v pokoji pohovoriť s odborníkmi. A vo finále samozrejme pomer cena - výkon.
Firmu Dyntar som si vybral preto, že je to český výrobca. Definitívne ma presvedčil tiež vysoko profesionálny a súčasne ľudsky príjemný prístup zamestnancov pobočky.
Petr Obst

Dobrý deň pani Filipková,
posielam naše hodnotenie. Ďakujeme za vaše služby, so saunou sme veľmi spokojný.
Až na malý problém so zameraním, v dôsledku ktorého bolo nutné montáž dokončiť neskôr prebehlo všetko v poriadku, sauna je veľmi pekná, funguje bez problémov a sme spokojný.
Dôležitý pre nás bol profesionalný prístup, inšpirácie z realizácií firmy a komunikácia na pobočke.
Páčili sa nám ponúkané prvky a materiály a bol nám sympatický prístup zamestnancov firmy.
Sme spokojný, dúfame, že sauna bude bezporuchovo slúžiť, ak by nastal nejaký problém, dúfame, že bude rovnako spoľahlivo fungovať aj záručný servis.
s pozdravom,
Jana Hamršmídová

Dobrý deň pani Filipková,
Montáž sauny prebehla bez problému, profesionálny prístup, bezchybná realizácia spojená s upratovaním po montáži.
Keď ste si vyberali dodávateľa tovaru, ktoré predávame, čo pre vás bolo najdôležitejšie?
Kamenná predajňa, kde uvidím, čo a ako robíte a čo kupujem. Rýchlosť, operatívnosť, flexibilita, záujem o realizáciu, ... Nie je to len o tom, čo robíte, je to hlavne o tom, ako to robíte.
Prečo ste si vybrali našu firmu?
Pre vynikajúci prístup, aktívne riešenie a splnenie všetkých požiadaviek, komplexnú starostlivosť o zákazníka, rýchlosť, operatívnosť, riadený priebeh realizácie, atď., Atď.
Keby sme pre vás mohli urobiť ešte niečo naviac, než čo už dnes robíme, čo by ste si priali najviac?
Nič - zostáva len poďakovať, popriať veľa spokojných užívateľov a odporučiť Vás všetkým, čo chcú kvalitný český výrobok za rozumnú cenu. Ďakujem.
S pozdravom
Ing. Krkoška Pavel

Dobrý deň pán Gajdoš,
ešte by som Vám rada poďakovala za prednášku, sme naozaj veľmi radi, že ste prišiel až na Suchdol a pripravil si zaujímavé informácie.
Včera vyšiel o našej komunitnej saune článok na internetovej stránke idnes.cz, posielam Vám odkaz na článok: bydleni.idnes.cz/putovni-sauna ..., a sme veľmi radi a vďační za príjemnú spoluprácu s Vami.
Saunu sme už premiestnili na druhe stanovište a bol to naozaj boj, ktorý nám zabral viac ako deň a pol práce, moc mobilné sauna nie je.
Ďakujem, prajem pekný deň.
Kateřina Průchová

Dobrý deň pani Filipková,
odpovedám Na Váš dotazník:
1) Pri výbere bola najdôležitejšia Vaša rýchla reakcia na našu dopyt (bola ste prvá kto zareagoval) a samozrejme vaše referenčné realizácie.
2) Pretože ste ma pri návšteve u Vás presvedčila, že som na správnej adrese.
3) Pri porovnávaní ostatných ponúk som na nič mimoriadnej nenarazil.
4) Nemal som možnosť porovnať.
5) Všetko prebehlo k spokojnosti pána investora aj mojej. (A čo by som si prial najviac? Tak jedine sa nechať od Vás v tej peknej saune zaškoliť :-))
S pozdravom
Ing. Jan Brázda

Zdravím Vás, pani Filipková,
som maximálne spokojný, bez pripomienok, profesionálny prístup, všetko prebehlo tak, ako bolo prisľúbené. Oslovil som Vás, pretože ste mi pripadali solídný a špecializovaný na sauny, čo bolo pre mňa rozhodujúce. Hľadal som odbornú firmu so skúsenosťami len v tejto oblasti, nemám rád, keď niekto robí všetko a nič poriadne. Ešte raz ďakujem za kvalitné a dobre zorganizovaný prístup.
S pozdravom
Michal Vincourek

Dobrý deň, pani Filipková,
montáž sauny prebehla v úplnom poriadku a saunovanie je úžasné.
Vašu firmu sme si vybrali kvôli vzhľadu sauny, cene, materiálu a Vášmu perfektnému prístupu.
Ďakujeme a prajeme Vám krásny deň.
Peter a Veronika Vykúpilovi

Dobrý deň prajem pán Kalivoda,
ďakujeme za perfektnú prácu Vašich montážnikov. Saunu odovzdali v perfektnej kvalite. Ďakujeme aj za výber cédrových paluboviek, presne takto sme si to predstavovali. Po skúsenostiach s rôznymi remeselníkmi, ktorý sa podieľali na stavbe domu, patrí Vaša firma medzi "biele vrany" a budeme Vás všade len chváliť.
Lochman

Dobrý deň pani Morávková,
Chcela by som vám poďakovať za ochotu a spoluprácu. Vaši chlapci sú vskutku šikovný a veľmi pekne to urobili. Dokonca zvládli opraviť aj rozklovaný ovládač :-) Ešte raz vďaka.
Zdravie Jana Konečná

Dobrý deň,
chcel by som touto cestou poďakovať za doterajšiu spoluprácu s Vašou firmou. Včera u nás inštalovali Vaši pracovníci kombinovanú saunu, ktorá je z môjho pohľadu veľmi pekná vrátane prepracovaných detailov, rovnako tak bola profesionálna aj práca Vašich pracovníkov pri montáži.
Som veľmi rád, že sme si vybrali práve Vašu firmu.
S pozdravom Zbyněk Pozdíšek

O Vašej firme sme sa dozvedeli od priateľov,
s Vaším prístupom sme boli od začiatku spokojní, preto sme konkurenciu nehľadali. So saunou sme spokojný.
S pozdravom, dr. Měšťánek

Srdečne zdravím,
Já len v krátkosti môžem konštatovať, že s fy. DYNTAR som bol spokojný po všetkých stránkach. Kvalita, termíny, komunikácia - všetko O.K.
S pozdravom Josef Prášok

Dobrý deň pani Filipková,
sauna je perfektná, výborné bolo hneď prvé rokovania s vami, potom postupné "doladenie" a meranie aj montáž prebehla úplne bez problémov. Zatiaľ sme skúsili iba infra saunu, ale verím, že až sa zabývame, tak bude viac času aj pre klasiku. Veľkú úlohu pri rozhodnutí hralo osobné stretnutie s vami, záruka 7 rokov a ukážka vašej práce. Aj keď cena bola o proti ostatným vyššie, aj pri ďalšom rokovaní ohľadom financovania ste nám vyšli v ústrety a myslím, že sme sa rozhodli pre tú správnu firmu.
Prajeme veľa úspechov a pekný deň, Heckelová

Dobrý deň,
som úplne spokojný s prevedením i celkovou vizážou nové sauny. Pripomienky nemám žiadne. Dodavateľa saun som hľadal na internete a Vaša prezentácia ma zaujala najviac ako svojou formou tak i cenovou ponukou. Že som sa rozhodol správne ma utvrdil aj Váš profesionálny a seriózny prístup pri mojej návšteve u Vás v Brne. Tiež musím poďakovať za vašu ústretovosť s odkladom termínu montáže vzhľadom k problémom na mojej strane. Takže okrem novej sauny presne podľa mojich predstáv mne navyše zostáva nie zas tak častý pocit, že u nás existujú firmy, ktoré vedia fungovať na vysokej úrovni nielen po stránke odbornej.
S pozdravom, Ing.Ivan Pjevič

Vážený pane Gajdoš,
som veľmi spokojný, že som si vybral pre stavbu sauny spoločnosť Dyntar. Musím vysloviť vďaka a pochvalu za vysoko profesionálnu prácu od pána Mergl a pána Vrbu. Všetky práce sú vykonané do detailu kvalitne.
S pozdravom Hanuš

Vážená pani Filipková,
užívame si saunu často a veľmi radi a na ňu len chválu.
Heckel

Sauna je nádherná, páni šikovný a príjemný! Ďakujeme za všetko! Bola to radosť s Vami spolupracovať, čo je v dnešnej dobe vzácny úkaz.
Žahourkovi

Dobrý deň pani Morávková,
minulý týždeň vo štvrtok ste nám montovali saunu, doma bol len manžel a ten deň bol pre neho, vďaka dobrej práci Vašich ľudí a jej výsledku, balzamom na nervy po viac ako dvoch mesiacoch rekonštrukcie kúpeľne, ktorú robila firma, ktorá si nevie organizovať prácu. Vašu firmu sme mali vyhliadnutú dávno, a urobili sme dobre. Nie ste najlacnejší, ale mali sme jasno, že chceme saunu peknú a kvalitnú. Komunikácia s Vami bola výborná, sauna je pekne remeselne spracovaná, vyzerá krásne, montéri boli šikovní. Vel´mi sa mi páči spodná zasúvacia lavica, ktorá sa dá vysunúť na šírku podľa potreby, to je v našej minisaune veľmi praktické. Atypický vchod do sauny ste tiež pekne vymysleli a urobili. Pre mňa je dôležité, že sauny už dlho sami (a na mieru) vyrábate a montujete, evidentne Vás to baví, zakladáte si na kvalite, ste česká firma a navyše z neďalek\. Ďakujem Vám za dobrú prácu a prajem veľa úspechov. Plánujeme stavať dom, tak až príde čas, prídeme zase.
S pozdravom, Martina Hallerovho

Dobrý deň, pani Filipková,
sauna je veľmi pekná, bohužiaľ ešte sme ju neskúšali ... Spolupráca s vami bola jediná bezproblémová, ostatné firmy by sa mali od vás učiť! Ďakujem a prajem viac spokojných klientov, rada vás budem odporúčať!
T. Ledererová

Dobrý deň,
ďakujem, som maximálne spokojný: všetko funguje, ako má, sauna vyzerá báječne, páni pri montáži boli úplne pohodoví. Pokiaľ ide o spôsob výberu, na Vašu firmu sme narazili pri Stavotechu v Košiciach, najskôr pred 3 rokmi, páčilo sa mi prevedenie, cena, a nejako som nemal dôvod názor meniť ani po porovnaní iných ponúk.
S pozdravom Lubena

Dobrý deň, pani Filipková,
so saunou sme spokojný, funguje bez problémov. Čo sa týka výberu firmy - je to preto, že ste jednoducho najlepší!
zdravie Pancé

Ďakujem, všetko funguje výborne,
Vašu firmu sme si vybrali na odporúčania priateľov
S pozdravom Nemec

Zdravím vás pani Filipková,
s montážou nebol žiadny problém, takže nenie dôvod byť nespokojný. Dnes som všetko otestoval a funguje na jedničku. Okrem trochu retro regulátora je to perfektné. Vašu firmu som si vybral na základe webovej prezentácie, dĺžky pôsobenia na trhu (referencií), cenové flexibility a prístupu vás ako predajcu. Zatiaľ teda vďaka za všetko a pekný deň.
Prajem krásny deň Ing.Lukáš Fiala

Vážená pani Filipková,
zatiaľ sauničku skúšame, zdá sa, že je všetko v poriadku. Firmu som si vybrala na internete, snažila som sa porovnávať s inými, po návšteve predajne v Brne som sa potom rozhodla. Nech sa Vám darí v podnikani aj naďalej.
S pozdravom Csepcsarová

Dobrý deň,
vašu firmu som si vybral, pretože ste boli aktivny, dizajn sa mi páčil a cena bola priazniva. Až budem mať priestory dokončené vrátane elektriny, dohodneme sa na školenie obsluhy.
J.Jelínek
U Vašej firmy ma zaujala jej tradícia a spôsob spracovania materiálov. Bol som spokojný s veľmi dobrou a úctivou komunikáciou, predovšetkým ústretovosťou a prispôsobenie výroby mojim požiadavkám. Ako výrobca a dodávateľ robíte maximum.
P.S .: Myslím, že som náročný zákazník, napriek tomu som s vašimi službami spokojný.
Zdeněk Pop

 


Popýtajte si saunu online a získajte zľavu 5%

Vyplnenim dopytového formulára získate pri prípadnej objednávke našich produktov dodatočnú zľavu 5% na kompletnú dodávku. Naši špecialisti Vás budú obratom kontaktovať, aby vám pomoholi s výberom .


Koľko je 3+2