Otvoriť menu
DYNTAR Sauna & wellness

Ochladzovacia kaďa ROYAL

Aby bol zážitok zo saunovania dokonalý a úplný, odporúča sa schladzovanie v kadiach. Tento zážitok umocňujú saunové kade z dreva. Drevo je osvedčeným materiálom, ktorý sa v tomto prípade spracováva na základe tradičných postupov ručne.

Saunové kaďe ROYAL sú výrobkami prvotriednej kvality. Kaďa obsahuje schodíky, prepad a automaticku výpust. Kaďa Royal je vyrobená z exotického materiálu, ktorá pochádza zo Strednej a Západnej Afriky. Drevo kambala je vysoko kvalitné a homogénne drevo so súmernou jemnou štruktúrou. Je veľmi odolné voči tlaku a je vysoko rezistentné. Farebný odtieň dreva kolíše po uzatváracom nátere medzi teplou stredne až tmavo hnedú.

Dominantou našich kadi je veľmi dokonalé spracovanie, nerezové obruče pre sťahovanie (ak sa kaď nachádza v priestorach s meniacou sa vlhkosťou vzduchu, dochádza ku kontrakcii a zosychaniu alebo naopak vlhkosťou drevo naberá na svojom rozmere). Každá kaďa je vybavená výpustí a systémom zabraňujúcim sa preplneniu kade. Súčasťou kade sú schodíky a sedadlo pre pohodlné sedenie a ľahký výstup.

Ochladzovacie kade by mali byť súčasťou každého domáceho alebo verejného wellness.

Ochladzovacia kaďa ROYAL má rozmer 100 x 79 x 130 cm, (v-h-š), objem 470 l.

Naších debnárskych dodavateľov si starostlivo vyberáme a využívame iba prevereného výrobcu s tradíciou. Pri výrobe sú stále používané tradičné postupy a vďaka citu pre detail sa docieli výroba kvalitných produktov. Výrobky z dreva sú povrchovo upravené základným lakom a k tomu je každý z drevených výrobkov ešte 3x lakovaný vrstviacim lakom. Týmto postupom sa docieli dokonalá ochrana dreva.
Sauna od spoločnosti Dyntar spol. s.r.o.

12 dôvodov Dyntar spol. s.r.o.
pre tých, čo vyžadujú profesionálny prístup,
originalitu riešenia, vysokú kvalitu prevedenia.

Originálne riešenie vašej sauny alebo infrasauny

Maximálny komfort pre Vás v priebehu celej realizácie

25 rokov skúsenosti s výrobou saun

Precízna výroba saun vo vlastnom výrobnom závode

Garancia najmodernejších technologií

Záruka nevšedného a moderného dizajnu

Výroba saun len z exkluzívnych materiálov

Individuálny prístup k návrhu, výrobe a montáži Vašej sauny

7 rokov záruky na sauny, infrasauny wellness vybavenie

Na vybrané súčasti sauny doživotná záruka

Zadarmo doprava a montáž sauny

Expresne zaručný aj pozaručný servisPopýtajte si ochlazovací káď ROYAL online a získajte zľavu 5%

Vyplnenim dopytového formulára získate pri prípadnej objednávke našich produktov dodatočnú zľavu 5% na kompletnú dodávku. Naši špecialisti Vás budú obratom kontaktovať, aby vám pomoholi s výberom .


Koľko je 7+7