Otvoriť menu
DYNTAR Sauna & wellness
Parní lázně

Parné kúpele

Parná sauna (5O ° C - 100%) - parné kúpele Vám poskytnú teplú a vlhkú kúpeľ. Tým sa zásadne líši od sauny. Parné kúpele vyvíja vďaka parnému generátoru vodnú paru (100% vlhkosť vzduchu) pri miernej teplote 30 až 50 ° C. Tým vzniká prostredie, ktoré významne prospieva celému Vášmu organizmu.

Či už ako doplnok liečby astmy alebo porúch prekrvenia, či pri regenerácii svalov po zvýšenej záťaži. Podobne prospešné účinky majú parné kúpele na Vašu pokožku. Osobitého vzhľadu parné kúpele docielite keramickým obkladom podľa vlastného výberu. Najdôležitejšie je, rovnako ako u sauny, striedanie tepla a chladu. Preto musí nasledovať po vyjdení z pary bezprostrednej ochladenie. Čím dlhšia ochladzovací prestávky sú, tým sú lepšie účinky zotavenie.

Čím vám parné kúpele prospejú?

  • pomáhajú navodiť pocity uvoľnenia,
  • prispievajú k liečbe astmy a pôsobí pozitívne na horné dýchacie cesty,
  • urýchľujú regeneráciu organizmu,
  • získate jemnú a hladkú pokožku,
  • prispievajú k liečbe reumatizmu.

Kde sa dajú parné kúpele využiť?

Parné kúpele sa dajú využiť v krytých bazénoch a aquaparkoch, ďalej v hoteloch a penziónoch, vo wellness a fitness centrách a v neposlednom rade tiež v domácom využitie pre súkromné ​​účely.

Pre koho sú parné kúpele vhodné?

Parné kúpele sú vhodné pre všetkých, ktorý majú radi viac vlhké, než suché teplo, ktorý zle znášajú vysoké teploty v saune a pre všetkých, ktorý sa chcú uvoľniť, regenerovať či prispieť k liečbe horných dýchacích ciest.

Aké majú parné kúpele výhody?

  • nízka teplota samotnej parné kúpele,
  • preventívne aj liečebné účinky,
  • osobitý vzhľad (keramické obklady) prispôsobený vášmu individuálnemu vkusu.

Možné doplnky pre parné kúpele pre váš pocit pohodlia a luxusu:

Ako doplnky možno získať osvetlenie parné kúpele (Rainbow, hviezdna obloha), masážne trysky alebo reproduktory pre počúvanie profesionálne reprodukovanej hudby.

Spoločnosť DYNTAR vyrába a dodáva ako privátné, tak profesionálne parné kabíny. Tieto kabíny sú vyrábané podľa všetkých najprísnejších hygienických požiadaviek a na ich výrobu sú používané len tie najkvalitnejšie materiály. Problematika parných kabín nie je úplne jednoduchá, pretože sa jedná o agresívne prostredie, v ktorom dochádza k enormnému pôsobeniu tepla a vlhka. Preto je dôležité, aby sa pri výstavbe parnej kabíny dodržali všetky pracovné a technologické postupy. Tak tiež je dôležitý správný výber parného vyvíjača. U našich zariadeniach je samozrejmosťou automatizované odvápnenie a tým zabezpečenie dlhej životnosti zariadenia.
Sauna od spoločnosti Dyntar spol. s.r.o.

12 dôvodov Dyntar spol. s.r.o.
pre tých, čo vyžadujú profesionálny prístup,
originalitu riešenia, vysokú kvalitu prevedenia.

Originálne riešenie vašej sauny alebo infrasauny

Maximálny komfort pre Vás v priebehu celej realizácie

25 rokov skúsenosti s výrobou saun

Precízna výroba saun vo vlastnom výrobnom závode

Garancia najmodernejších technologií

Záruka nevšedného a moderného dizajnu

Výroba saun len z exkluzívnych materiálov

Individuálny prístup k návrhu, výrobe a montáži Vašej sauny

7 rokov záruky na sauny, infrasauny wellness vybavenie

Na vybrané súčasti sauny doživotná záruka

Zadarmo doprava a montáž sauny

Expresne zaručný aj pozaručný servisPopýtajte si parní lázeň online a získajte zľavu 5%

Vyplnenim dopytového formulára získate pri prípadnej objednávke našich produktov dodatočnú zľavu 5% na kompletnú dodávku. Naši špecialisti Vás budú obratom kontaktovať, aby vám pomoholi s výberom .


Koľko je 2+4