Otvoriť menu
DYNTAR Sauna & wellness

Spolupracujeme - podporujeme

Dávame šancu a priestor mladým nádejným dizajnérom. Vo vzájomnej spolupráci im pomáhame realizovať ich predstavy a vzájomne sa tak obohacovať a posúvať ďalej.

  • Pani Ing. Šárka Finsterlová, pre spoločnosť navrhla saunu VIZIO a prišla s revolučným riešením interiéru saunových kabín, kde je kladený dôraz na ergonómiu saunových lavíc, a tým je zvýšený komfort saunovania.
  • Pani Ing. Jana Čierna, pre spoločnosť navrhla sauny Mayo S a Mayo L, ktoré boli predstavené na veľtrhu FOR ARCH v roku 2014.
  • Pani MgA. Hana Jindrová, pre spoločnosť navrhla relaxačné ležadlo Organic s odkladacím stolíkom.

V rámci charitatívnej činnosti sa spoločnosť každý rok podieľa na kalendári v prospech Fond ohrozených detí. Tým finančne podporuje prevádzku klokankou.

Ďalej finančne podporuje APROPO Jičín.

Nadácia Leontinka pomáha deťom a študentom so zrakovým postihnutím. Jej poslaním je umožniť týmto deťom integráciu do spoločnosti, vzdelanie a spoločenských, športových i voľnočasových aktivít. Nadácia Leontinka rozdeľuje finančné prostriedky a nefinančné dary prostredníctvom jednotlivých projektov, zameraných na pomoc konkrétnym inštitúciám a konkrétnym deťom. Nadácia Leontinka zhromažďuje prostriedky predovšetkým prostredníctvom darov od partnerov a sponzorov a benefičných akcií. Aj spoločnosť DYNTAR sa pravidelne zapája do podpory tejto nadácie.