Otvoriť menu
DYNTAR Sauna & wellness

Sauna DYNTAR MINI RELAX

Dopriať si relax v saune už môžete aj v malom byte!

Po náročnom dni by ste si radi oddýchli a zregenerovali všetky svoje zmysly? Riešením pre vás môže byť sauna. Sauny dnes ponúkajú spojenie relaxácie s muzikoterapiou a pôžitkom z farieb.

Sauny sú stále obľúbenejším spôsobom relaxácie a ľudia si ich čím ďalej častejšie púšťajú do svojich domovov. Ale nie všetci majú také priestorové dispozície bytu, aby si saunu mohli zaobstarať. Týmto obmedzeniam je ale koniec. Na trh sa dostávajú nové malé sauny od spoločnosti Dyntar s názvom DYNTAR MINI RELAX. Tieto kabíny sa vyznačujú plnohodnotným saunovým zážitkom na malej ploche.

Obyvatelia bytov si oddnes môžu dopriať komfort vlastného relaxačného kútika vďaka DYNTAR MINI RELAX. Rozmery týchto domácich mini saun sa pohybujú medzi 150x100x200cm a 180x130x200cm. Tvar sa môže prispôsobiť vašim priestorovým možnostiam rovnako ako presný rozmer. Materiály, z ktorých sú sauny vyrobené, si môžete zvoliť tak, aby esteticky ladili s interiérom miestnosti a celého bytu.

Kabiny DYNTAR MINI RELAX sú vybavené plnohodnotným ohrievačom s výkonom 3,6 kW, ktoré sa pripájú do bežnej zásuvky okruhu 230V s ističom 16A. Vďaka tomu môžete minisaunu umiestniť naozaj kdekoľvek. Ďalšou výhodou sú jej výborné izolačné vlastnosti, úplne porovnateľné s bežnou saunou. Z kabíny neuniká žiadne teplo ani vlhkosť, nemusíte tak mať obavy o interiér svojho bytu a jeho vybavenia. Saunu DYNTAR MINI RELAX môžete bez starostí postaviť v spálni do rohu alebo kamkoľvek inam sa vám zapáči.

DYNTAR MINI RELAX, to je koniec návštevám verejných saun, kde vás neustále vyrušujú cudzí ľudia. Odpočívajte v pokoji svojho domova, využívajte svoju saunu vždy, keď budete mať chuť a nastavte si všetky relaxačné prvky podľa seba. To, že sauna zmenšuje svoje rozmery neznamená, že obmedzuje možnosti. Aj v malých saunách si môžete vypočuť svoju obľúbenú hudbu a naladiť atmosféru farebným osvetlenim.

Ako je možné v saune počúvať hudbu? Do kabíny si môžete nechať nainštalovať hudobnú súpravu a pri odpočinku počúvať svoju obľúbenú hudbu. Muzikoterapia je založená na vnímanie hudby celým telom. Hudba priaznivo ovplyvňuje srdcový rytmus, krvný tlak, dýchanie i svalový tonus. Vďaka tomu zmierňuje všetky bolesti aj pocity úzkosti a strachu.

Pozitívne účinky farieb na ľudskú psychiku už boli tiež mnohokrát preukázané. Vyberte si tú svoju a nechajte sa rozmaznávať. Sauny môžu byť vybavené rôznofarebnými svetlami a vy si zakaždým zvolíte príhodnú farbu podľa nálady. Svoju domácu saunu môžete doplniť tiež diódami pre intimné osvetlenie.

Blahodarné účinky sauny na vašu pleť môžete umocniť použitim z celého radu kozmetických produktov napr. od fínskej značky Mellis., ktoré sú vyrobené na prírodnej báze.

Všetké možnosti klasickej sauny môžete preniesť aj do kabíny DYNTAR MINI RELAX a zaistiť si svoju domácu oázu pre chvíle pokoja, aj keď nemáte práve dom alebo byt veľkých rozmerov. Doprajte si pohodu kedykoľvek budete chcieť a neobmedzujte sa vo verejných saunách.

Vaše priania, pripomienky a otázky je pripravený vypočuť a zodpovedať tím pracovníkov firmy Dyntar.
Popýtajte si saunu online a získajte zľavu 5%

Vyplnenim dopytového formulára získate pri prípadnej objednávke našich produktov dodatočnú zľavu 5% na kompletnú dodávku. Naši špecialisti Vás budú obratom kontaktovať, aby vám pomoholi s výberom Vašej vysnívanej sauny.


Koľko je 3+2