Otvoriť menu
DYNTAR Sauna & wellness
venkovní sauna DYNTAR OUTDOOR

Vonkajšia sauna DYNTAR OUTDOOR

Absolútna novinka pre sezónu 2015/2016

Saunovanie v prírode má svoju neopakovateľnú atmosféru. Výhľad do okolitej krajiny, alebo len v priestore vlastnej záhrady umocňuje zážitky zo saunovania. Predovšetkým odpočinok na čerstvom vzduchu má ten správny blahodarný účinok na vaše zdravie.

Preto sme pre vás vytvorili vonkajšiu saunu DYNTAR OUTDOOR, ktorá vám prináša dokonalú relaxáciu v súkromý vašej záhrady. Sauna nie je iba potiarna, ale je to celý súbor ďalších častí, ako je napríklad odpočiváreň a ochladzovňa. Ak sa bavíme o privatnej saune, je nám jasné, že do sauny prídeme nahý, len v kilte, župane, alebo uteráka a ideme sa rovno prehriať. Po kúpeli je potrebné sa ochladiť, a to najlepšie v ochladzovacej kadi, alebo pod polievacim vedrom a zaľahnúť v odpočivárni na ergonomicky tvarované lehátko. A práve naša vonkajšia sauna DYNTAR OUTDOOR vám toto všetko umožňuje na 15 m2.

Vonkajšie sauny DYNTAR OUTDOOR majú pultovu strechu a vonkajšie steny z masivnej thermoborovice napustené olejom. Zastrešená terasa je súčasťou sauny a slúži pre umiestnenie odpočivarne, grile, alebo prípadne aj ochladzovne.

Vnútorný priestor potiarne si môžete vybrať z našej širokej materiálovej ponuky.

Pre samotnú stavbu od vás potrebujeme iba základovú dosku a prívodný kábel 5x2,5 CYKY. Vonkajšie sauny DYNTAR OUTDOOR môžu obsahovať aj pece na drevo, ktoré ešte viac dokážu umocniť pocity a priniesť vám netušené relaxačné uvoľnenie.

Výhody vonkajších saun DYNTAR OUTDOOR

  • Vonkajšie sauny vyrábame v ČR vo vlastnom modernom výrobnom závode z kvalitných zahraničných materiálov a technológií.
  • Ponúkame 3 typizované modely, ale saunu vám radi vyrobíme na mieru.
  • Kvalitné materiály - obklad vonkajších stien sú z masívnej thermoborovice napustené olejom.
  • Nadštandardné doplnkové vybavenie na želanie.
  • Bohaté vnútorné vybavenie v cene.
  • Zaistíme zameranie, dopravu, montáž v cene


Popýtajte si saunu online a získajte zľavu 5%

Vyplnenim dopytového formulára získate pri prípadnej objednávke našich produktov dodatočnú zľavu 5% na kompletnú dodávku. Naši špecialisti Vás budú obratom kontaktovať, aby vám pomoholi s výberom Vašej vysnívanej sauny.


Koľko je 7+7