Otvoriť menu
DYNTAR Sauna & wellness

Vonkajšie sauny

Nezažijete lepší pocit než sa saunovanie v exteriéri. Vonkajšie sauny sú určené všetkým, pre ktorých je saunovanie súčasťou života a chcú mať saunu k dispozícii, kedykoľvek na ňu budú mať chuť. Vonkajšie sauny sa môžu stať neoddeliteľnou súčasťou vašej záhrady a vďaka možnosti zvoliť si tvar a dizajn sauny, bude vaša nová sauna rešpektovať okolité stavby či už samotný dom, pergolu, alebo prístrešok pre auto.

Panelová konštrukcia D-SYSTEM: samostojná, samonosná panelová konštrukcia (naše sauny nikam nekotvíme - nenarušujeme tým priestor)

Bočný panel - hrúbka 110 mmvnútorný zvislý obklad palubovky profil 14 s predl. perom, parozábrana, vonkajší obklad zvislé palubovky / sololit, v paneloch umiestnený hranol pre uchytenie lavíc, spodné izolačné AL profil (eliminácia vlhkosti),

Stropný panel - hrúbka 130 mm – vnútorný obklad palubovky profil 14 s predĺženým perom, parozábrana, vonkajší obklad - sololit,

Vybavenie exteriéru: ochranný vonkajší náter Sokrates (odtieň podľa dohody so zákazníkom), ochranná strieška s lepenkovou krytinou alebo šindľom. Na naše štandardné typy striech nie je možné inštalovať tašky (BRAMAC, TONDACH, atď.)

Umocnite svoj pocit zo saunovania ohrievačom na drevo. Dyntar odporúča ohrievač na drevo !!!
Vďaka týmto kachliam je v saune vytvárané špecifické klíma. Kachle sú umiestnené v priestore potiarne, prikladanie môže byť ako v kabíne, alebo mimo nej. Nový systém cirkulácie horúceho vzduchu zvyšuje účinnosť kachlí, efektívnym spaľovaním sa dosahuje zníženého obsahu sadzí.

Prečo nepoužívame zvislý, ale vodorovný obklad
Maximálne využijeme daný priestor, nemusíme dodržiavať násobky paluboviek. Palubovky sú rovnomerne prehrievanie vzhľadom k ich uloženiu v jednej danej výške.

Stavebná pripravenosť: žiadne odporúčanie, kde musí stáť vonkajšia sauna neexistuje. Ide iba o dodržanie základných hygienických predpisov pri saunovaní, s náväznosťou na možnosť ochladenia a odpočinku. Pod saunu doporučujeme zvýšenú betónovú dosku s presahmi na každú stranu. Kábel CYKY 5x4 istený ističom 3x20 je nutné priviesť k betónovej doske a ponechať dostatočnú rezervu asi 3 m vo vatu tak, aby bolo možné napojiť kábel silovej časti regulátora, ktorý je obsiahnutý v dodávke sauny. Ochranu pred dotykovým napätím je potrebné zaistiť prúdovým chráničom 0,03 A. Sauny s topidlom na drevo nevyžadujú uvedené prívody, iba s ohľadom na zapojenie svetla je nutné priviesť zdroj 220V.
Sauna od spoločnosti Dyntar spol. s.r.o.

12 dôvodov Dyntar spol. s.r.o.
pre tých, čo vyžadujú profesionálny prístup,
originalitu riešenia, vysokú kvalitu prevedenia.

Originálne riešenie vašej sauny alebo infrasauny

Maximálny komfort pre Vás v priebehu celej realizácie

25 rokov skúsenosti s výrobou saun

Precízna výroba saun vo vlastnom výrobnom závode

Garancia najmodernejších technologií

Záruka nevšedného a moderného dizajnu

Výroba saun len z exkluzívnych materiálov

Individuálny prístup k návrhu, výrobe a montáži Vašej sauny

7 rokov záruky na sauny, infrasauny wellness vybavenie

Na vybrané súčasti sauny doživotná záruka

Zadarmo doprava a montáž sauny

Expresne zaručný aj pozaručný servisPopýtajte si saunu online a získajte zľavu 5%

Vyplnenim dopytového formulára získate pri prípadnej objednávke našich produktov dodatočnú zľavu 5% na kompletnú dodávku. Naši špecialisti Vás budú obratom kontaktovať, aby vám pomoholi s výberom Vašej vysnívanej sauny.


Koľko je 3+2